Засідання кафедри

26 серпня відбулося засідання кафедри інформатики та ІКТ, в ході якого розглянуто ряд важливих питань. Зокрема, проведено обговорення плану роботи кафедри на 2015/2016 н.р. та внесено зміни щодо громадських доручень серед викладацького складу та навчально-допоміжного персоналу. 

Презентація монографії к.п.наук Бондаренко Т.В. «Соціальне виховання студентської молоді засобами педагогічного краєзнавства»

25 травня 2015 року на засіданні кафедри інформатики та ІКТ відбулася презентація авторської монографії «Соціальне виховання студентської молоді засобами педагогічного краєзнавства» старшого викладача кафедри, к.п.н. Тетяни Володимирівни Бондаренко.

Презентація студентських розробок з курсу «Методика навчання інформатики»

13 травня на кафедрі інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій відбулась презентація студентських розробок з курсу «Методика навчання інформатики». Даний захід був організований старшим викладачем кафедри Паршуковою Л.М., а учасниками стали студенти IV курсу спеціальності «Математика» з додатковою спеціалізацією «Інформатика» та . Захід відвідали викладачі кафедри та студенти Read More …

Досвід впровадження хмарних технологій в навчальний процес

22 квітня на базі на базі кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій проведено науково-практичний семінар «Досвід впровадження хмарних технологій в навчальний процес».

Науково-методичний семінар «Аналіз засобів здійснення дистанційного навчання та особливостей їх використання в навчальному процесі»

24 лютого викладачами кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій спільно з Дубівським НВК та Уманською філією Європейського університету був проведений науково-методичний семінар «Аналіз засобів здійснення дистанційного навчання та особливостей їх використання в навчальному процесі».

Навчально-методичний семінар «Аналіз завдань з інформатики ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

28 листопада відбувся навчально-методичний семінар «Аналіз завдань з інформатики ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад». В роботі семінару взяли участь співробітники кафедри та вчителі шкіл.

Науково-методичний семінар «Медіабезпека та інтернетграмотність. Психологічний захист від непотрібної інформації»

21 жовтня 2014 року на базі кафедри інформатики та ІКТ фізико-математичного факультету було проведено науково-методичний семінар «Медіабезпека та інтернетграмотність. Психологічний захист від непотрібної інформації».

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-методичного семінару «Аналіз засобів здійснення дистанційного навчання та особливостей їх використання в навчальному процесі»

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини Інститут природничо-математичної та технологічної освіти Фізико-математичний факультет Кафедра інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій Європейський університет Дубівський НВК   ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-методичного семінару «Аналіз засобів здійснення дистанційного Read More …

Викладачі кафедри провели майстер-клас з питань відновлення дистанційних курсів в системі MOODLE

16 вересня доцент кафедри інформатики та ІКТ Стеценко Надія Миколаївна та старший викладач Паршуков Сергій Васильович  провели для своїх колег із фізико-математичного факультету майстер клас «Ефективне вирішення проблем відновлення дистанційних курсів».