Науково-практичний семінар «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчальний процес»

4 вересня 2015 року на базі кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій проведено науково-практичний семінар «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчальний процес».

Досвід впровадження хмарних технологій в навчальний процес

22 квітня на базі на базі кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій проведено науково-практичний семінар «Досвід впровадження хмарних технологій в навчальний процес».

Науково-методичний семінар «Організація навчально-пізнавальної діяльності студентів за допомогою засобів дистанційного навчання»

30 вересня 2014 року на базі кафедри інформатики та ІКТ для викладачів фізико-математичного факультету було проведено науково-методичний семінар «Організація навчально-пізнавальної діяльності студентів за допомогою засобів дистанційного навчання».

Участь викладачів кафедри у Міжнародному тренінговому семінарі Мicrosoft

25 червня 2014 року викладачі кафедри інформатики та ІКТ Троян Сергій Олександрович та Білятинська Ірина Миколаївна взяли участь в Міжнародному тренінговому семінарі для науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів Technology Enriched Instruction «Навчання з технологіями» організованому корпорацією Мicrosoft з метою формування практичних навичок використання ІТ у Read More …

Міжнародний тренінговий семінар «Навчання з технологіями»

25 червня (Київ) та 27 червня (Львів) для науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів проводиться Міжнародний тренінговий семінар Technology Enriched Instruction – «Навчання з технологіями».

Регіональна науково-методична конференція «Проблеми та особливості підготовки учнів до олімпіад різного рівня»

29 жовтня 2013 року на базі фізико-математичного факультету колективом кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій було проведено регіональну  науково-методичну конференцію на тему «Проблеми та особливості підготовки учнів до олімпіад різного рівня». Тему конференції вибрано не випадково. Справа в тому, що питання підготовки учнів до олімпіад з Read More …

Нагородження працівників кафедри

30 вересня на зібранні Урочистої Академії Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, присвяченого Дню працівника освіти викладачів кафедри інформатики та ІКТ Стеценко Надію Миколаївну та Ткачук Галину Володимирівну нагороджено почесними грамотами за вагомий внесок в сферу освіти і науки.  

Співпраця з школами

Між кафедрою та загальноосвітніми навчальними закладами м.Умані, смт.Христинівка, Уманського, Монастирещанського та Христинівського районів підписано договори про співпрацю. Одним із видів такої співпраці є надання консультацій по написанню наукових робіт в рамках дальності МАН. 30 серпня на кафедру інформатики та ІКТ завітала вчитель інформатики Рижавської загальноосвітньої Read More …

Підвищення кваліфікації працівників кафедри

14 червня в Університеті менеджменту освіти (м.Київ) успішно завершили підвищення кваліфікації викладачі кафедри інформатики та ІКТ Стеценко Надія Миколаївна і Ткачук Галина Володимирівна.